tarihinde yayınlandı Yorum yapın

Zarfsız Davetiye

Evlilik kararı alan çiftler bu kararı yakınlarına bildirmek için düğün davetiyelerini tercih ediyorlar. Her ne kadar bu geleneksel bir yöntem olmaya devam etse de, günümüzde davetiye çeşitleri hızla değişmeye ve modernleşmeye devam ediyor. Son yıllarda en çok tercih edilen davetiyelerin arasında zarfsız davetiye seçenekleri başta geliyor.

Davetiye Seçiminde Yeniliklerden Kaçmayın

Düğün davetiyeleri denilince akla ilk gelenler artık klasikleşmiş olan zarflı davetiyelerdir. Kullanılan çeşit çeşit zarf ile her davetiye farklı bir görünüme kavuşturulabilmektedir. Ancak, günümüzde zarfsız davetiye modelleri de gittikçe daha fazla tercih edilir hale gelmektedir. Son derece zarif tasarımlar ile çiftlerin beğenisine sunulan zarfsız davetiyeler, bütçeniz için oldukça uygun fiyatlara sahiptir. Elegant çizgileri ile doğal bir zarafet sunacak olan zarfsız davetiyeler, davetlilerin akıllarında da iz bırakacaktır. Ayrıca, modern tasarımları ile çiftlerin tercih ettiği düğün davetiyesi modellerinin başında gelmektedir.
Zarfsız davetiyeler genellikle katlamalı modeller arasından seçilir. Katladığınız zaman davetiyenin üst kapak kısmında kalan pencere şeklindeki boşluk, davetiyenizi alan konuklarınızın isimlerinizi okumasına olanak sağlayacaktır.
Davet edilecek olan konukların isim ve soy isimlerinin yazılmasının tercih edildiği durumlarda, isim kartlı zarfsız davetiye modelleri tercih edilebilir.
Sizin tercihleriniz doğrultusunda belirlenecek davetiye metni, yazı fontu ve büyüklüğü gibi unsurlar; Meltem Davetiye tarafından özenle hazırlanacak olan davetiyenize özel bir görünüm kazandıracaktır.

Meltem Davetiye’de Seçeneklerin Sonu Yok

Meltem Davetiye ekonomik fiyatları ve zarif görünümleri ile ön plana çıkan zarfsız davetiye modellerine de ürün katalogları içerisinde yer vermektedir. Etkileyici tasarımları kaliteli malzeme ve işçilik ile birleştirmesi Meltem Davetiye’nin müşterileri tarafından sıklıkla tercih edilme nedenlerinin başında gelmektedir. Ayrıca; kapıda ödeme kolaylığı ve ücretsiz kargo hizmeti sunması sayesinde bütçenize büyük katkı sağlamaktadır.
Mutluluğunuzu ilân ettiğiniz düğün davetiyelerinizi aşk hikâyenizin en özel anısı haline getirmek için, ürün koleksiyonumuzdan seçim yapabileceğiniz gibi, beğenilerinizi bizimle paylaşarak size özel tasarımlara imza atmamıza yardımcı olabilirsiniz. Hayatınızın en önemli gününe ilişkin yaptığınız hazırlıklarınız sırasında, her zevke ve bütçeye uygun olan şık tasarımlarımız aracılığı mutluluğunuzu paylaşarak çoğaltmanıza katkıda bulunmak bizim için bir gurur kaynağı olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir