Posted on Leave a comment

Şık Davetiyeler

Giyim tarzımızdan tekstil ürünlerine kadar geniş bir alanı kapsayan moda sektörü büyük değişiklikler yaşasa da, şıklık her moda anlayışında sadelikle desteklenen bir anlayışı beraberinde getirmektedir. Dönemin moda anlayışı ne olursa olsun, sadelik ve zarafetten vazgeçemeyenler için birbirine uyumlu renkler, uyumlu aksesuarlar ile tamamlanarak zarif ve şık tasarımların öncüsü olmuştur.
Her sektörde olduğu gibi düğün sektörü de zaman içerisinde trendleri yakalamaya yönelik yeniliklerle karşı karşıya kalmıştır. Kimi zaman yaldız süslemeli kimi zaman çiçek desenli modeller ön plana çıksa da, sadelik her zaman başrol oyuncusu olmaya devam etmiştir. Değişen beğenilere rağmen sadelik ve şıklık hiçbir zaman demode olmamıştır. Kimi zaman düğün töreninizin yapılacağı mevsime en uygun renklerdeki çiçeklerle bezenmiş kimi zaman ise zarif bir kurdele ile süslenmiş şık davetiyeler fark yaratmaya devam etmiştir.

Düğün Töreninizi Şık Davetiyeler Seçerek Taçlandırın

Düğün töreninizde kullandığınız diğer süsleme ve aksesuarlar göz önünde bulundurularak özenle tasarlanan şık davetiyeler, beğenilerinize hitap edecek detaylarla süslenerek düğün törenlerinizin konsept tamamlayıcısı olarak sizlere sunulmaktadır.
Yapacağınız düğün töreni, törenin yapılacağı mekân, kullanılacak süslemelerin niteliği ve katılımcıların profili düğün davetiyesi seçilirken dikkat edilecek unsurlardandır. Küçük sade bir törende kullanılacak düğün davetiyesi ile marjinal bir düğün töreninin davetiyesi aynı tarzda olmamalıdır. Yapacağınız model seçimi, bir çift olarak sizin tarzını ortaya koymanızı sağlayacak ve keyifli anılarınızı canlandıracak bir tarzda olmalıdır.

Şık ve Unutulmaz Davetiyeler

En sade ve şık davetiyeler arasından seçim yapmış olsanız bile; kullanılacak davetiye metni seçiminiz ve diğer detaylar sayesinde fark yaratıp, davetiyenizin düğün töreninize imza atmasını sağlayabilirsiniz.
Her tür beğeniye yönelik şık davetiyeler, Meltem Davetiye’nin ürün katalogları arasında beğeninize sunulmaktadır. Meltem Davetiye sezonun trendlerini en şık tasarımlar ile birleştirip göz zevkinize hitap etmektedir. Üstelik bunu yaparken, en iyi kaliteyi en uygun fiyata sunması ile de bütçe kaygısı duymadan hayallerinizi gerçekleştirmeyi hedeflemektedir. Evlilik tarihinize karar verdikten sonra ilk durağınızın Meltem Davetiye olması, içinize sinecek bir düğün davetiyesi seçmenizi üstelik bu sürecin sizin için keyif dolu bir yolculuk olmasını sağlayacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir