Posted on Leave a comment

Rustik Davetiyeler

Düğün törenleri ve yapılan hazırlıklar özünde geleneklerimize bağlı kalmaya devam etse de, trendlerdeki değişim düğün organizasyonları sırasında pek çok alternatif ile karşı karşıya kalınmasına yol açıyor.
İşlenmemiş doğal görünümlü malzemelerden hazırlanmış olan rustik davetiyeler son dönemlerin en popüler davetiye modelleri arasında yer almaktadır. İnce bir zevkin ürünü olan rustik davetiyeler, doğallığı çağrıştırması nedeniyle zarif bir sadelikten yana olan çiftlerin tercih ettiği modellerin başında yer almaktadır.

Davetiyenizi Seçerken Doğadan Esinlenin

Rustik davetiye modellerinden bir tanesini tercih eden çiftler, genellikle düğün organizasyonlarında da bu beğeni ile örtüşecek seçimler yapmaktadırlar. Özellikle bahar ve yaz aylarında sıklıkla tercih edilen kır düğünlerinde kullanılan ve doğal materyallerden oluşan süslemeler rustik davetiyeler ile tamamlanmaktadır. Rustik davetiyeler kullanılan materyaller açısından farklılık göstermektedir. Çuval bezi, jüt ip, dantel, Kraft kâğıtlar ve ağaç kütüğü dokusu rustik davetiyelerin vazgeçilmezleri arasında yer almaktadır. Toprak renklerini ve doğal görünümlü malzemeleri özenle harmanlayan rustik davetiyeler, tasarımları ile popülerliğini giderek artırıyor. Meltem Davetiye’nin tüm ürünlerinde olduğu gibi rustik davetiye seçiminizde de yazı tipini, boyutlarını ve kullanılacak metini isteklerinize göre değiştirerek kendi beğeniniz doğrultusunda davetiyenizi kişiselleştirebilirsiniz. Kullandığınız Kraft zarflar ile toprağın ve doğanın renkleri seçiminize şık bir doğallık kazandırırken, seçeceğiniz çiçeklerle bezenmiş bir davetiye dostlarınıza yapacağınız çağrıya renk katılmasını sağlayacaktır.

Rustik Dokunuşlarla Fark Yaratın

Meltem Davetiye, son derece sade ve doğal görünümü kaliteli bir şıklıkla sergileyen rustik davetiye seçimlerinizde sizlere pek çok alternatif sunmaktadır. Zevkinize hitap edecek her konseptten davetiyelerin yer aldığı ürün yelpazemizde, özenle hazırlanmış rustik davetiye modelleri de bulunmaktadır. Kullanılan malzeme ve diğer aksesuarlara göre rustik davetiyelerin fiyatları değişiklik göstermektedir. Meltem Davetiye en özel gününüzü ölümsüzleştirecek ve kendi tarzınızı ortaya koymanızı sağlayacak olan davetiye modelini seçerken bütçe kaygısından uzak kalmanız için, sizlere en uygun fiyat aralığında kaliteyi sunmaya devam ediyor.
Marjinal zevkleri olan ve farklı tarzlarını düğün davetiyelerinde de ortaya koymak isteyen çiftlerin tercihlerinin başında gelen rustik davetiyeler, özel tasarımları ile en özel gününüze imzanızı atmanız sağlayacaktır. Tercihinizi yapmadan önce ürünlerimize göz atmanızı ve bu özel gününüze katkıda bulunma mutluluğunu bizimle paylaşmanızı öneriyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir