Posted on

Retro Davetiye

Retro Davetiye

Retro davetiye, yakın geçmişte, 15-20 yıl öncesinde kullanılan düğün davetiyelerin taklit edildiği modellerdir. Günümüzde birçok üründe kullanılan retro tasarımlar oldukça beğeni topladığı gibi, geçmişin çizgilerini taşıyan bu tarzın, neredeyse akım haline dönüştüğünü söyleyebiliriz. Giyim, ev eşyaları ve hediyelik ürünlerin yanı sıra birçok tasarımda geçmişin modasını görmek mümkün. Meltem Davetiye olarak, retro tarzın yansıtıldığı düğün davetiyesi modellerini bu yazımızda mercek altına alarak dünya evine girecek şanslı çiftlere benzersiz ipuçları hazırladık.

Retro davetiye modasına uymak ister misiniz?


Retro akımını dikkate alan davetiye tasarımcıları, 2018 kataloglarında önceliği retro davetiye modellerine verdi. Şüphesiz ki retro tarz davetiyeler, 2018 yılında dünya evine girecek adayların vazgeçilmezi olacak. Geçmişin modasıyla günümüzün çizgisinin bir arada buluştuğu retro davetiye modelleri, güzelliğinin yanı sıra uygun fiyatları ile de öne çıkıyor. Özellikle retro temalı, 1990’ların ruhunda bir düğün konsepti düşünen çiftler, davetlilere düğün hakkındaki ilk ipuçlarını seçecekleri davetiye tasarımı ile verecek. Özellikle pastel renklerin organik çiçek desenleriyle harmanlandığı retro davetiyeler, kraft zarf, renkli zarf ve hasır ip gibi ince detaylarla beğeniye sunuluyor.

Retro tasarımlar


Geçmişin modasıyla günümüzün çizgisini bir arada buluşturan retro davetiye modelleri, klasik tasarımlardan sıkılan çiftlerin vazgeçilmezi oluyor. Bir zamanların cep yakan o gösterişli davetiyeleri, teknolojinin gelişmesiyle uygun fiyatlarıyla yüzleri güldürüyor. Farklı ve özgün bir tarz arayan çiftlerimiz, retro ruhunu yalnızca davetiyelerinde değil, tüm düğün konseptlerine  de yayabilir. Bunun için oldukça fazla seçenekte gelinlik, damatlık, gelin çiçeği, fotoğrafl albüm seçenekleri, resim çerçevesi çeşitleri bulabilirsiniz. Hatta bunlarla yetinmeyip, yeni evinizi de geçmişin ruhunda, retro modasında dizayn edebilirsiniz. Yatak odanızı, yemek odanızı, oturma gruplarınız ve salon takımlarınızı retro tasarımlardan seçebilirsiniz.

Retro davetiye modelleri

Retro tonlarından oluşan davetiye örneklerini 2018 yılında hayatlarını birleştirecek siz değerli çiftlerimiz için bir araya getirdik. Birbirinden güzel, pastel tonlarında, organik çiçek desenleriyle göz kamaştıran, kraft zarflarla, renkli zarflarla, hasır iplerle zenginleştirilmiş retro davetiye kataloğumuzdan özenle seçtiğimiz bazı düğün davetiyesi modelleri aşağıda bulabilirsiniz. Tüm retro düğün davetiyesi modellerimizin yer aldığı kataloğumuza ise buradan ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.