Posted on

Kış düğünü davetiyesi

Kış Düğünü Davetiyesi

Kış düğünü davetiyesi için seçiminizi kolaylaştıracak ipuçlarını bu yazımızda mercek altına aldık. Davetiye modelleri arasından yazın düğün yaparken seçim yapmak daha kolay oluyor.  Cıvıl cıvıl yaz havası, enerji dolu insanlar ve canlı renklerin hakim olduğu düğün konseptlerine uyumlu davetiye seçmekte çiftleri pek zorlamıyor. Ama kışın düğün yapmak her anlamda biraz daha meşakkatli olabiliyor.

Biz de bu konuda kararsız kalan ve biraz fikre ihtiyaç duyan çiftler için kış aylarında yapılan düğünlere uygun olabilecek davetiye modelleri arasından özenle seçim yaptık. Sizin için referans oluşturabilecek bu liste sayesinde seçiminizi çok daha kolay bir şekilde yapabilirsiniz.

Kış düğünü davetiyesi modelleri

Kar Gibi Olsun

Kış denildiğinde akla ilk gelen “kar” oluyor. Sizin kuğu gibi görünmenizi sağlayan bembeyaz gelinliğinizle de uyumlu olacak davetiyenizin de rengini beyaz olarak belirleyebilirsiniz. Beyaz davetiyeleriniz hayatınızın en özel gününde en masum duygularınızı da ifade etmenin bir yolu olacaktır.

Kış düğünü davetiyesi

Sade ve Sevimli

Son zamanlarda illüstrasyon tasarımlar da oldukça tutuluyor. Kış düğünü yapıyor olsanız da renkli tasarımlardan ödün vermek istemiyorsanız illüstrasyon davetiye modelleri dikkatinizi çekebilir. Bir fotoğraf makinesini andıran bu tasarımlarla eğlenceli kişiliğinizi de dışa vurabilirsiniz.

Kristal Davetiye 70162

İklim Wedding 8175

Şehir Temalı

Her mevsim her şehirde başka yaşanır. Davetiyeniz için düğününüzü yapacağınız şehrin en bilinen, simgesi haline gelmiş tarihi yapılarını davetiyenizde bulundurabilirsiniz. Örneğin; İstanbul için Boğaz Köprüsü’nü, Ankara için Ankara Kalesi’ni tercih edebilirsiniz.

Elite Davetiye 20265

Ela Davetiye 30357

Nostalji kış davetiyesi modelleri

Bazılarımız geçmişe hayranlık duyar. Siz de onlardan biriyseniz davetiyenizde nostaljik bir hava taşıyabilirsiniz. Kese kâğıdı rengi tonları olan bir davetiyenin retro seçenekler için çok ideal olabileceğini hemen belirtelim.

davetiye modelleri

 

Çiçekler Her Mevsim Açar

Doğanın uykuya yattığı kış mevsimlerinde düğün yapıyor olsanız da fark etmez. Kış mevsiminde de açan çiçekler arasından “açelya”yı seçerek davetiyenizi güzelleştirebilirsiniz. Açelya motiflerinin olduğu davetiyenizle birlikte aşkınızın da her mevsim canlı kalacağınız anlatabilirsiniz.

Meltem M8002 - 1000 Adet Renkli Kraft Zarflı

Havalı ve İddialı

Hangi mevsim olursa olsun her zaman kendinizden eminseniz ve düğününüz her şeye rağmen bir parti tadında geçecekse o zaman istediğiniz kadar iddialı olabilirsiniz. Canlı renkler ve uçarı tipografiler kullanabileceğiniz davetiye modelleri arasından zevkinize uygun bir tane bulabilirsiniz.  İsterseniz tüm davetiye modellerini buradan inceleyebilirsiniz ya da en ucuz düğün davetiyelerini duygudavetiye.com adresinde bulabilirsiniz.

kış düğünü davetiyesi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.