Posted on Leave a comment

Kına Davetiyesi

Kına geceleri kültürümüzde her zaman için en önem verilen geleneklerimizden bir tanesi olmuştur. Hem düğün hazırlıklarının içerisinde yer alması hem de gelinin yakınlarıyla eğlendiği bir organizasyon olması nedeniyle kına geceleri hala daha önemini korumaktadır. Günümüzde kına geceleri artık kullanılan aksesuarlar, yapılan eğlencenin içeriği ve genel konsept itibari ile daha modernize edilmiş olsa da gelinlerin en çok keyif aldığı kutlamalardan biri olmaya devam etmektedir. Eskiden genellikle gelinin baba evinde küçük bir katılımla düzenlenen kına geceleri, artık daha büyük mekânlarda daha kalabalık bir katılımcı sayısı ile gerçekleştiriliyor.

Kına Gecenizin Tadını Çıkarın

Anneler ve kızlarının duygusallıklarının ağır bastığı anlar yaşansa da bir bakıma düğün eğlencelerinin provasının yapıldığı ve tamamen geline ait olan kına geceleri, kına davetiyesi dâhil olmak üzere en ince ayrıntısına kadar planlanmayı hak ediyor. Kına gecelerine katılacak davetliler gelin için çok özel olan kişilerdir. O nedenle hazırlanacak olan davetiyeler de tıpkı düğün davetiyeleri gibi büyük bir özenle seçilir.
Kına davetiyesi, genellikle düğün davetiyelerinden ayrı olarak düzenlenmektedir. Kına gecesi ile en çok bağdaştırılan renk olduğundan, kına davetiyesi seçilirken ağırlık kırmızı ve tonlarına verilmektedir.

Meltem Davetiye’nin Ürünlerine Göz Gezdirmeden Karar Vermeyin

Meltem Davetiye düğün davetiyelerinde olduğu gibi kına davetiyesi seçimlerinizde de sunduğu pek çok ürün ile en büyük yardımcınız olacaktır. Her zevke hitap edecek tasarımları ile kına davetiyesi seçmek Meltem Davetiye’ de çok kolay.
“Yüksek yüksek tepelere ev kurmasınlar” sesleri her kına gecesinde olduğu gibi sizinkinde de duyulacak olsa da, seçeceğiniz kına davetiyesi sizin bu özel gecenizi farklılaştırmak adına atacağınız ilk adım olacaktır.
Kına gecesi için ayrılan bütçe gelin adaylarının kına davetiyesi seçimlerinde etkili olmaktadır. Meltem Davetiye ister düğün davetiyenizle uyumlu isterseniz daha farklı ve esprili bir tarzda olsun;  düğünden önceki en özel gününüz için yapacağınız kına davetiyesi seçiminizde, hem göz zevkinize hem de bütçenize hitap edecek ürünleri ile yanınızda olacaktır. Yazı fontu, rengi, boyutları ve kullanılacak metin içeriği sizin isteklerinize göre şekillendirilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir