Posted on

Düğün davetiye örnekleri

Düğün Davetiye Örnekleri

Düğün davetiye örnekleri, farklı tarzlardaki çiftlere hitap edecek şekilde özenle hazırlanmaktadır. Davetiye seçiminde kararsız kalan yada birden fazla davetiye modeli arasında tercih yapmakta zorlanan müşterilerimize ücretsiz olarak numune hizmeti veriyoruz. Beğendiğiniz davetiye modellerini, sizin düğün bilgileriniz ile hazırlayıp bire bir örneğini adresinize gönderiyoruz.

Düğün davetiye örnekleri ve fiyatları


En özel gününüze sevdiklerini davet etmek için aradığınız davetiyeyi en çok tercih edilen düğün davetiye örnekleri arasından rahatça bulabilirsiniz. Kampanyalı davetiye modellerimizi  inceleyip hem davetiye seçiminizi kolaylaştıracak ipuçlarına ulaşabilir hem de baskı öncesi numune talep edebilirsiniz. Kalitenin uygun fiyatlara da sunulabildiğini unutmayın. Düğün davetiye modellerimizi tasarlarken, şıklığına dikkat ettiğimiz kadar fiyatların da makul değerlerde olmasına özen gösteriyoruz. Düğün arifesinde olan çiftlerimize cep yakmayacak fırsatlar sunuyoruz. Düğün davetiye örnekleri arasından beğendiğiniz 3 farklı modeli hazırlayıp kapınıza kadar gönderiyoruz.

Örnek davetiye siparişi nasıl verilir?

WhatsApp üzerinden, beğendiğiniz davetiye kodunu (yada resmini) gönderin,  gelin, damat adı, aile isimleri, davetiye sözü, kına ve düğün bilgilerinizi bize yazın. (WhatsApp Destek Hattı: 0531 578 62 28)
Hepsi bu kadar!
Verdiğiniz bilgiler doğrultusunda davetiyenizi gün içinde tasarlayıp öncelikle WhatsApp üzerinden size baskı şablonunun resmini göndereceğiz. Kontrol edip onay verdiğiniz takdirde isterseniz bir adet numunesini ücretsiz olarak hazırlayıp aynı gün kargo ile adresinize göndereceğiz.  Davetiye örneğiniz elinize ulaştığında beğenip onay verirseniz baskıya alacağız ve en geç 3 gün içerisinde hazırlayıp kargoya teslim edeceğiz.

Düğün davetiye örnekleri ücretli mi?

Örnek (numune) davetiye hazırlama hizmeti tamamen ücretsiz olup, yalnızca kargo bedeli 7 TL ödüyorsunuz. Bunun haricinde numune hazırlamak için ek bir ücret kesinlikle talep etmiyoruz. Elinize ulaşan düğün davetiye örnekleri içinize sinmemesi durumunda hiçbir hak talep etmiyoruz.

Davetiye modelleri

Örnek davetiye gönderimi yalnızca Meltem xxxx kodlu modellerde geçerlidir. Bunun haricinde katalog ürünlerinde numune hizmeti verilmemektedir. Düğün davetiye örnekleri talebinde bulunmak için mesai saatlerimiz dahilinde WhatsApp hattımızdan iletişime geçebilir, beğendiğiniz 3 farklı davetiye modelinden adresinize örnek gönderilmesini isteyebilirsiniz. Örnek davetiyeleriniz elinize ulaştığında isterseniz bilgiler üzerinde değişiklik yapabilir, satış adetleri doğrultusunda sipariş verebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.