Posted on Leave a comment

Davetiyeler

Kına gecesi, nişan ve düğün törenleri Türk toplumunda çok önemlidir. Bunlar için yapılacak hazırlıklar hiçbir aksamaya izin verilmeyecek şekilde özenle planlanır. Yapılan organizasyon ne olursa olsun seçilecek olan davetiyeler, üzerinde en çok düşünülen ve en önem verilen ayrıntılardan biridir.
Seçeceğiniz davetiyeler, yapılacak olan etkinlikle ilgili bilgi vermenizi ve sevdiklerinizi mutluluğunuza ortak olmaya davet etmenizi sağlayacaktır. Bunu yaparken en çok istenilen hem göze hitap edecek hem de akıllarda yer edecek bir davetiye seçiminin yapılabilmesidir.

Davetiye Seçimini Hafife Almayın

Davetiyeler arasından seçim yaparken öncelikle, yapılacak olan törene uygunluğu göz önünde bulundurulmalıdır. En önemlisi ise tabii ki bu özel günün sahibi olan gelin ve damadın beğenisidir. Bunun dışında törenin yapılacağı mekâna ve uygulanacak konsepte uygun davetiyeler arasından seçim yapmanız, töreninizin kusursuz bir hale gelmesinde etkili olacaktır.
Seçeceğiniz davetiyeler klasik ve sade modellerden bir tanesi olabileceği gibi, bazı aksesuarların kullanıldığı daha gösterişli davetiyeler de olabilir.  Davetiyenizde kullanılacak yazı fontu ve zarf seçiminde bu durumu da göz önünde bulundurursanız, seçiminizi daha şık bir hale getirmiş olursunuz. Davetiye içerisinde kullanılacak metin belirlenirken, hem genel konsepte hem de gelin ve damadın tarzına uygunluğu dikkate alınmalıdır. Seçilecek yazı tipi ve kâğıt türü ile davetiyelerinizi farklılaştırabilirsiniz. Ayrıca, metin davetiye seçiminden önce belirlenirse; yazı büyüklüğünün ayarlanması daha kolay olacaktır.

Meltem Davetiye ile En Mutlu Gününüzü Ölümsüzleştirin

Davetiyeler, mutluluğa giden yolculuğunuzdaki en önemli ayrıntılardan biri olarak kabul edilse de, aynı zamanda en mutlu gününüzü anımsatacak değerli bir parça olarak evinizin en güzel köşesinde yer alacaktır.
Meltem Davetiye, tasarımı ile kalbinizi fethedecek davetiye modellerini geniş bir ürün yelpazesinde beğenilerinize sunmaktadır. Ürünlerimiz aracılığı ile en yüksek kaliteye en uygun fiyat aralığında ulaşabilirsiniz. Klasikleşmiş ürünlerimiz ya da yeni trendlere göre düzenlenen güncel modellerimiz arasından size hitap edecek bir ürünü kolaylıkla bulabilirsiniz. Kendi tarzınızı yansıtacak davetiyeler arasından seçim yaparken, bir adet ücretsiz numune hizmetimiz aracılığı ile hayallerinizdeki davetiyenin görsele dönüşmüş halini inceleyebilir ve kararınızı kesinleştirebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir